Menu English Version

Grzegorz Steinke - Executive Consultant / Client Partner

Client Partner / Senior Executive Consultant w CTER. Z nami od niedawna, bo od 2018 roku, ale z ludźmi w biznesie już prawie 20 lat. Grzegorz pracował do tej pory w zespołach HR po stronie klientów, głównie dużych i bardzo dużych organizacji. Zarządzał funkcją i zespołami rekrutacji oraz rozwoju, zajmował się budowaniem wizerunku pracodawcy, wspierał biznes jako HR Biznes Partner. Wszystko to wszak zaczęło się niegdyś w firmie doradztwa personalnego. Po 17 latach wrócił do konsultingu ten sam, ale nie taki sam, bo z unikalnymi doświadczeniami. Dołączył do CTER, żeby pomóc nam jeszcze lepiej i mądrzej wspierać naszych klientów i ich organizacje.

Absolwent Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz MBA HR na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczony prelegent i wykładowca (największe konferencje branżowe, zajęcia na SWPS i ALK), certyfikowany coach ICC. No i specjalista od pozytywnych wibracji, potwierdzonych przez naocznych odbiorców. ;-)

Opis Grzegorza byłby wszak niekompletny bez wzmianki o tym, jak kocha spędzać czas wolny, zwłaszcza kiedy tego czasu, tak jak w wakacje, jest więcej. Otóż wtedy pakuje się z rodziną i przyjaciółmi w niezawodne i ukochane terenowe „landrynki” i drogami 12-ej kategorii poznaje świat rumuńskich Karpat i innych, ciągle mało wyeksplorowanych miejsc.

Powrót do Zespołu

Piękna 15/15 | 00-549 Warszawa, Polska | tel./fax: +48 22 828 36 67 | office@cter.pl