Menu English Version

Klaudia Fatah - Client Director / Senior Executive Consultant

Client Director / Senior Executive Consultant w CTER od 2017, a także psycholog, certyfikowany coach ICC, trener, mentor i ... nasza CTERowa supermenka ;-). Konsultant w obszarze HR z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem.

Jej kariera zatoczyła koło. Klaudia zaczęła swoją przygodę z HR, zajmując się rekrutacją menedżerską i po latach do niej wróciła. W „międzyczasie", wspierała klientów biznesowych, tworząc i realizując programy edukacyjne w zakresie wybranych umiejętności, oddziaływania integrująco-motywujące, konsultacje optymalizujące zarządzanie zespołami.

Jej wnikliwość, zdolność do trafnego diagnozowania problemów i przekładnia ich na aktywności prowadzące do zmiany postaw i zachowań pomogły wielu firmom i menedżerom pokonać trudności i przekuć je w sukcesy.

Przez ostatnie lata nie tylko pomagała zmieniać się licznym pracownikom i zespołom w zakresie sposobu myślenia i działania, ale także budowała i rozwijała relacje z kluczowymi klientami w jednej z najlepiej rozpoznawalnych na rynku firm szkoleniowo-doradczych.

Uwielbiana nie tylko przez klientów za pogodę ducha, zaraźliwy optymizm i otwartość, ceniona za wybitne kompetencje, ogromne zaangażowanie i niedzisiejsze poczucie odpowiedzialności. Pracuje zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i z polskimi firmami właścicielskimi. Autorka serii publikacji poświęconych umiejętnościom menedżerskim ("Pracodawca"), okazjonalna wykładowczyni wybranych zagadnień z zakresu HR.

Po godzinach wsiada na rower, bo już nie na paralotnię i gna do teatru lub na koncert. Jako, że Tatry przebiegła wzdłuż i wszerz, aktualnie zwiedza wszystko inne z naciskiem na inne i ciepłe. Emeryturę planuje spędzić na jednej z greckich wysp . Niestety, nazwę utrzymuje w tajemnicy. Tymczasem jednak ujarzmia i stara się kanalizować rozwichrzoną energię swoich nastoletnich synów, w czym pomaga zarówno jej siła pozytywnego spokoju, jak i ich urok osobisty.

Powrót do Zespołu

Piękna 15/15 | 00-549 Warszawa, Polska | tel./fax: +48 22 828 36 67 | office@cter.pl